Wolontariuszka Tatevik z Armenii

Od ponad miesiąca na lekcjach języka angielskiego i w życiu szkoły towarzyszy nam wolontariuszka Tatevik, która przyjechała do nas z Armenii. Tatevik dała się poznać jako uśmiechnięta i kreatywna osoba, która realizuje wolontariat długoterminowy w naszej szkole w ramach projektu Europejskiego Korpusu Solidarności. Bardzo się cieszymy, że możemy gościć nową wolontariuszkę, urozmaicać lekcje w warsztaty językowe i dawać dzieciom szansę poznawania innych krajów i kultur.

Agnieszka Szajek

* Posiadamy Znak Jakości EKS. Jesteśmy beneficjentem Europejskiego Korpusu Solidarności – programu Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy lub udział w projektach wolontariatu, które przynoszą korzyści społecznościom w całej Europie.