Zako艅czy艂a si臋 tegoroczna edycja Konkursu Fotografii Przyrodniczej pod has艂em: „Oka偶 kultur臋 i chro艅 natur臋”. Dzi臋kujemy wszystkim uczniom, kt贸rym obserwowanie przyrody i uwiecznianie jej na fotografiach sprawia przyjemno艣膰 – o to chodzi艂o 馃檪.
W holu prezentowane s膮 zdj臋cia, kt贸re najbardziej spodoba艂y si臋 jurorom czyli nauczycielom i innym pracownikom szko艂y. Wkr贸tce zostan膮 wyeksponowane w galerii obok sal przyrodniczych nr 10 i 11.
Autorom wyr贸偶nionych zdj臋膰 serdecznie gratulujemy !
Panie od biologii i przyrody.
Wies艂awa Ciuksza




