Program – Laboratoria Przyszłości

Szkoła Podstawowa nr 7 w Poznaniu bierze udział w programie – Laboratoria Przyszłości. Jest to program edukacyjny realizowany i finansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Ideą tej inicjatywy jest tworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób twórczy, intensywnie angażujący uczniów. Program ma sprzyjać odkrywaniu talentów dzieci ze społeczności naszej szkoły oraz rozwijać ich zainteresowania. „Laboratoria Przyszłości” wspierają naszą szkołę w budowaniu wśród uczniów kluczowych obecnie kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Zestawienie zakupionego sprzętu

Więcej informacji o programie można znaleźć pod tym adresem WWW: https://www.gov.pl/web/laboratoria/

Koordynatorzy projektu Laboratoria Przyszłości
Robert Stube, Katarzyna Brzezińska