Siódemka Ukrainie – podziękowanie ❤

Szanowni Państwo,

spieszę z gorącym podziękowaniem za rozliczne akty pomocy i wsparcie udzielone dla Ukrainy 🇺🇦. Nie sposób wymienić wszystkich, ale też nie chcę pominąć nikogo, kto swoim otwartym sercem tak szybko zareagował na nasz siódemkowy apel.

Dziękuję zaprzyjaźnionym studentom, przedszkolom za napływ takiej ilości przyborów szkolnych, że możemy nimi dzielić się z innymi szkołami.
Dziękuję Radzie Rodziców za pokrycie kosztów nauki pływania i dodatkowego języka angielskiego dla potrzebujących uczniów z Ukrainy.
Dziękuję rodzicom za wykupienie całodziennego wyżywienia, pomoc w zakwaterowaniu, za transport z granicy, tymczasowe zakwaterowanie i pomoc w załatwianiu spraw formalnych.
I na koniec dziękuję mojej kochanej Siódemce za ręce gotowe do pomocy, jak zawsze można na Was liczyć.

Jednocześnie odpowiadam na liczne Państwa pytania, że nadal przyjmujemy dary w holu szkoły, do upragnionego skutku.

Łączę wyrazy szacunku
Anetta Dropińska-Pawlicka, Dyrektor Szkoły