Wyniki Konkursu „Eko-renesans – bliżej człowieka, bliżej natury”

Pod koniec października uczniowie z klas szóstych i siódmych wzięli udział w wykładzie profesora Aleksandra Małeckiego, którego tematem była epoka renesansu czyli czasy patrona naszej Szkoły – Erazma z Rotterdamu.
Uczniowie mogli wziąć udział w konkursie „Konkursu Eko-renesans – bliżej człowieka, bliżej natury” organizowanym przez Wydział Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkołę Podstawową nr 7 im. Erazma z Rotterdamu.
Przedmiotem konkursu było stworzenie projektu grafiki związanej z renesansem i ekologią, który
zostanie umieszczony na torbie bawełnianej. Projekty zostaną wykorzystane jako nadruki na torbach, które zostaną wręczone zwycięzcom konkursu.

Decyzja jury jest następująca:

I miejsce – Helena Rogozińska
II miejsce – Amelia Borowicz
III miejsce – Tymon Zujewski

Wyróżnienia przyznano Barbarze Berłowskiej, Emilii Krause oraz Patrycji Straszewskiej.

Agnieszka Tomaszczyk