MSU podsumowuje październik

W październiku Mały Samorząd Uczniowski zaproponowała uczniom klas trzecich napisanie listu powitalnego dla uczniów klas pierwszych. Każda trzecia klasa napisała wspólny list, w którym przywitaliśmy młodszych kolegów i opisaliśmy co ich będzie czekało w naszej ,,Siódemce’’, jednocześnie życząc samych sukcesów. Wybrani przedstawiciele klas odczytali list pierwszakom.

Październik jest miesiącem w którym obchodzimy dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji MSU zorganizował akcję ,,Nauczyciel na medal’’, w której uczniowie klas 1-3 mieli przygotować dowolną techniką medale dla wszystkich pracowników szkoły.

Podjęte działania w październiku dały dużo radości nie tylko nam uczniom ale również nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły.
Przed nami miesiąc listopad i kolejne wyzwania.
Liczymy na Wasze zaangażowanie 😊

Stasiu Matysiak kl. 3d