Piłkarki i piłkarze ręczni w Europejskim Tygodniu Sportu

Podczas Europejskiego Tygodnia Sportu nasze drużyny szczypiornistek i szczypiornistów wzięły udział w dwóch wyjazdowych turniejach.

We wtorek 21 września zespół dziewcząt klasy 4d oraz chłopców 6b (oraz 3 zawodników z klas 5) wybrali się na rozgrywki wojewódzkie do Złotowa w ramach projektu Ręczna na Orliku. Chłopcy rywalizujący w roczniku 2010 okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie spotkania i pewnie zajęli 1 miejsce. Dziewczęta natomiast musiały uznać wyższość starszych o rok koleżanek, w meczu ze swoimi rówieśniczkami z Dopiewa, to nasz zespół okazał się lepszy, ostatecznie plasując się na 4 miejscu w zawodach.

Na zakończenie sportowego tygodnia w niedzielę 26 września nasze piłkarki z klasy 4d udały się na turniej ORLIK CUP w Kcyni. Tym razem nasz zespół rywalizował w swoim roczniku 2011. W całym turnieju dziewczęta rozegrały 4 spotkania, wszystkie wygrywając ze znaczną przewagą – zasłużenie zdobywając 1 miejsce w turnieju. Zawodniczki naszego zespołu otrzymały nagrody indywidualne: Julia Urbaniak – Królowa Strzelczyń, Amelia Buczko – MVP turnieju.

GRATULUJEMY!

Trenerzy
Joanna Draszkiewicz
Tomasz Draszkiewicz

Strona Szkoły Podstawowej nr 7 im.Erazma z Rotterdamu w Poznaniu

Pomniejsz / powiększ czcionkę
Zmień kontrast