Szkoła z Gigantami

Drodzy uczniowie!

Już w maju możecie wziąć udział w webinarach „Szkoła z Gigantami: Programowanie w 4 wymiarach gamingu”, w trakcie których, w zależności od grupy wiekowej, w Scratchu przeniesiecie się do świata gier lub stworzycie własne strony internetowe nawiązujące do Waszych ulubionych gier.

Szkoła z Gigantami (wiek 7-11 lat)

Szkoła z Gigantami – Scratch

Bezpłatne warsztaty pozwalające na poznanie podstaw programowania w oparciu o język programowania Scratch. Na zajęciach poznane zostaną zarówno podstawowe jak i zaawansowane elementy programowania. Dowiemy się czym są pętle, instrukcje warunkowe, komunikaty, procesy klonowania i wiele wiele innych. Każde zajęcia to 1,5 godziny niezapomnianych emocji i wyjątkowej edukacji – KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Szkoła z Gigantami – Strony internetowe, HTML, CSS, JS (wiek 12-16 lat).

Bezpłatne warsztaty pozwalające na naukę podstawowych i zaawansowanych zagadnień z dziedziny tworzenia stron internetowych i publikowania ich w sieci. Podczas zajęć uczestnicy poznają różne sposoby tworzenia stron internetowych w oparciu o język HTML, CS oraz JS. Całość odbywać się będzie na platformie internetowej Glitch dostępnej online. KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Szkoła z Gigantami – Matematyka – Egzamin ósmoklasisty (wiek13-15 lat)

Bezpłatne warsztaty pozwalające na przygotowanie się do egzaminu ósmoklasisty. KLIKNIJ Z ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, aby Was nic nie ominęło!
Sprawdźcie szczegóły i wypełnijcie indywidulanie formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

Zachęcam także do udziału w innych kursach z platformy Giganci Programowania:
SPIS DOSTĘPNYCH KURSÓW

Andrzej Gągało