Karnawałowe Ostatki – klasa 2b

W poniedziałek, 15 lutego dzieci z klasy 2b uczestniczyły w klasowym baliku karnawałowym. Już od jakiegoś czasu wszyscy myśleli, jaki strój przygotować na ten szczególny bal. Dziewczynki przygotowały zwiewne sukienki, ale nie tylko. Pojawiły się też postaci z książek i filmów. Wśród chłopców był między innymi Harry Potter czy Spiderman. Podczas zabawy nie zabrakło ulubionej muzyki, a także konkursów, które sprawiły dzieciom dużo radości i śmiechu co niemiara.
Chętni do udziału w konkursach tańczyli na coraz mniejszym skrawku gazety, czy z gazetą na głowie, ale tak, aby podczas tańca nie zsunęła się na podłogę.
Dużo radości sprawił dzieciom taniec z balonem. Tegoroczny karnawał zakończyliśmy bardzo tanecznie i wesoło. Już czekamy na kolejny bal w przyszłym roku.

Danuta Szymanowska – wychowawczyni 2b