Siódemka ma wielkie serce!

Źródło: Camva.comUczniowie klas I-V naszej Szkoły wzięli udział w świątecznej akcji „Pomoc dla Malucha”. Klasy wraz z Rodzicami przygotowały paczki dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Kiekrzu.

Jak zawsze w takich sytuacjach okazało się, że Społeczność Siódemki jest wrażliwa na potrzeby innych. Wszyscy z zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowaniu prezentów dostosowanych do wieku dzieci. Nasi podopieczni mają od 2,5 miesiąca do 5 lat. Dzieci otrzymały: lalki, samochodziki, klocki, a także książeczki, puzzle, ubrania, środki higieniczne (dla niemowląt), ozdoby do włosów, maskotki i wiele, wiele innych.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy wsparli swe dzieci w przygotowaniu prezentów. Bez Państwa nie byłoby to możliwe. Dziękujemy za wrażliwość, otwarte serca i poświęcony czas.

Uczniom Siódemki dziękujemy za entuzjazm i wrażliwość.