Dzień Pluszowego Misia w 1c

25 listopada klasa 1 c odwiedziła szkolną bibliotekę i wzięła udział w warsztatach przygotowanych z okazji Dnia Pluszowego Misia. Tym razem pierwszakom towarzyszyły ich ukochane miękkie pluszaki. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli ciekawą prezentację i poznali historię niezwykłej maskotki. Dzieci miały okazję obejrzeć swoich ulubionych misiowych bohaterów książek i filmów. Okazało się, że uczniowie doskonale znają misiowe postaci takie jak: Kubuś Puchatek, Coralgol, Miś Paddington, Uszatek, czy Gumisie i nie mają żadnego kłopotu z ich rozpoznaniem. Tę część spotkania zakończył wspólny pląs i piosenka.
Druga część warsztatów miała charakter plastyczny. Pod okiem pani Izy, każde dziecko wykonało techniką origami zakładkę do książki w formie misia pandy.
Zajęcia, na które zostaliśmy zaproszeni były bardzo ciekawe i sprawiły nam dużo radości. Dziękujemy:)

Klasa 1c z wychowawczynią
Aneta Skorupińska