Andrzejki w klasie 2a

Jeste艣cie ciekawi, co Was czeka w przysz艂o艣ci? Andrzejki to znakomita okazja, by si臋 tego dowiedzie膰.
29 listopada przyszli艣my do szko艂y przebrani za wr贸偶ki i czarodziej贸w. Otrzymali艣my list, w kt贸rym znajdowa艂y si臋 wskaz贸wki, jak dotrze膰 do Komnaty Tajemnic. 呕eby wej艣膰 do 艣rodka, musieli艣my wypowiedzie膰 magiczne zakl臋cie. W sali panowa艂 niezwyk艂y nastr贸j. Nasze panie zamieni艂y si臋 we wr贸偶ki i przygotowa艂y dla nas rozmaite wr贸偶by. Nie zabrak艂o r贸wnie偶 ta艅c贸w i przepysznych p膮czk贸w. To by艂 bardzo udany dzie艅.

Izabela Jarosz i klasa 2a