Siódemka rozwija się dla uczniów

W ostatnich miesiącach, dzięki wsparciu płynącemu z Miasta Poznania i Wydziału Oświaty oraz pomocy Radnego Rady Miasta Pana Tomasza Stachowiaka, Siódemka przechodzi wiele zmian zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Naszym uczniom możemy zaoferować zupełnie odnowione duże boisko do piłki ręcznej/nożnej, odświeżone boisko do piłki ręcznej/tenisa, całkiem nowe, wymiarowe boisko do koszykówki oraz boisko do koszykówki dla młodszych uczniów. Duże zmiany zaszły także w szatniach bloku sportowego, które po kapitalnym remoncie są czyste i bezpieczne.

Warto podkreślić, że zmiany odbywają się nie tylko w części sportowej Siódemki. Korzystając ze wsparcia Przyjaciół Siódemki, dokonaliśmy wymiany wszystkich drzwi do sal lekcyjnych, a kilka klas zostało odświeżonych. Odnowiliśmy także część toalet, a obecnie kończymy remont kolejnej – tym razem na parterze.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym Siódemka każdego dnia staje się wyjątkowym i przyjaznym miejscem dla uczniów.

Foto: Monika Michalik – absolwenta SP7

Uczniowie, Dyrekcja i Nauczyciele SP7