Wolontariat na medal 馃

Wolontariusze SP7

Nasi Wolontariusze spisali si臋 na medal w ostatni weekend przyczyniaj膮c si臋 do zorganizowania po dwuletniej przerwie przy wsp贸艂pracy Fundacji Runport 13. P贸艂maratonu w Poznaniu. Musz臋 przyzna膰, 偶e by艂 to najbardziej zdyscyplinowany wolontariat. Punktualno艣膰, odpowiedzialno艣膰, uwa偶no艣膰, wra偶liwo艣膰, po艣wi臋cenie oraz wysoka kultura 26 uczni贸w klas si贸dmych i 贸smych zas艂uguj膮 na ogromne uznanie. Mimo ch艂odu i wczesnej pobudki Wolontariusze Si贸demki nie zawiedli: w sobot臋 uczestniczyli w d艂ugim szkoleniu, a w niedziel臋 pracowali na mecie przygotowuj膮c punkty 偶ywieniowe, wr臋czaj膮c medale, wspieraj膮c ponad 5 tysi臋cy szcz臋艣liwych 聽biegaczy, kt贸rzy uko艅czyli p贸艂maraton. Mimo zm臋czenia czuli ogromn膮 satysfakcj臋.

Czytaj wi臋cej…