Podczas Europejskiego Tygodnia Sportu nasze dru偶yny szczypiornistek i szczypiornist贸w wzi臋艂y udzia艂 w dw贸ch wyjazdowych turniejach.
We wtorek 21 wrze艣nia zesp贸艂 dziewcz膮t klasy 4d oraz ch艂opc贸w 6b (oraz 3 zawodnik贸w z klas 5) wybrali si臋 na rozgrywki wojew贸dzkie do Z艂otowa w ramach projektu R臋czna na Orliku…
Na zako艅czenie sportowego tygodnia w niedziel臋 26 wrze艣nia nasze pi艂karki z klasy 4d uda艂y si臋 na turniej ORLIK CUP w Kcyni…