ESA – kampania „Pomóżmy dzieciom oddychać lepiej” w Siódemce

Szanowni Państwo,

w efekcie nawiązania współpracy Edukacyjnej Sieci Antysmogowej ESA z marką Otrivin, 40 placówek dydaktycznych z sieci ESA będzie brało udział w kampanii „Pomóżmy dzieciom oddychać lepiej”, której inicjatorem jest firma GSK. Celem kampanii jest uświadomienie wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie dzieci i pokazywanie sposobów na to, jak na co dzień zmniejszać ten negatywny wpływ.

Placówki, które zostały włączone w ten projekt, zostały wyposażone w oczyszczacz powietrza, a we wrześniu otrzymają dostęp do nowych materiałów na platformie eduESA.

Cieszymy się, że nasza szkoła znalazła się wśród placówek wytypowanych do udziału w akcji „Pomóżmy dzieciom oddychać lepiej”. Oczyszczacze służą już dzieciom w bibliotece i na świetlicy szkolnej, a my rozpoczynamy kolejny rok pracy w ramach projektu ESA (Edukacyjna Sieć Antysmogowa).

Andrzej Gągało