Konkurs na logo „40-lecie Si贸demki”

Uroczyste otwarcie Szko艂y Podstawowej nr 7, po艂膮czone z inauguracj膮 nowego roku szkolnego w 贸wczesnym wojew贸dztwie pozna艅skim nast膮pi艂o 1 wrze艣nia 1981 roku.” *

W zwi膮zku z 40-leciem Si贸demki og艂aszamy konkurs na logo Si贸demki uwzgl臋dniaj膮ce ten jubileusz.

  • Organizator: Dyrekcja i nauczyciele SP7 w Poznaniu,
  • Adresat: wszyscy uczniowie SP7 w Poznaniu,
  • Cele: celem konkursu jest wy艂onienie najlepszego graficznego symbolu (logo) naszej szko艂y z uwzgl臋dnieniem jej 40-lecia istnienia.聽 Logo wykorzystywane b臋dzie przez szko艂臋 przez ca艂y jubileuszowy rok szkolny,
  • Technika wykonania projektu: r臋cznie lub korzystaj膮c z technik komputerowych na formacie kartki A4,
  • Terminy: podpisane prace (imi臋 i nazwisko, klasa) nale偶y sk艂ada膰 w sali 109聽 lub przesy艂a膰 na adres e-mail www@mojasiodemka.pl do dnia 24.09.2021 roku. Og艂oszenie wynik贸w przewidywane jest na 01.10.2021 roku.
  • Opiekunowie konkursu: Dorota Cejba i Andrzej G膮ga艂o.

REGULAMIN KONKURSU

*) fragment wpisu o historii SP7 w Poznaniu (zobacz ca艂o艣膰).