Sukces w koszyk贸wce 3×3

Reprezentacja dziewcz膮t (8d) w koszyk贸wce 3×3 wygra艂a Strefowy Turniej Wielkopolskiego Pucharu Orlika 2021, kt贸ry by艂 rozgrywany 07.06.2021roku w Poznaniu.
Druga dru偶yna z naszej szko艂y (7d) zaj臋艂a III miejsce.

Sukces w tym turnieju by艂 przepustk膮 do udzia艂u w Finale Wojew贸dzkim, kt贸ry odb臋dzie si臋 22.06.2021r. w Szamotu艂ach.
Trzymamy kciuki za nasze koszykarki i liczymy na kolejne zwyci臋stwa.

Przemys艂aw Milewski