W wiosennym sadzie klasy 2b

W ostatnim czasie klasa 2b podczas zajęć zdalnych udała się na „wirtualną” wycieczkę do wiosennego ogrodu, na pole i do sadu. Najbardziej spodobał nam się wiosenny, kwitnący sad. Zachwyciły nas drzewa, obsypane białym i różowym kwieciem. Poczuliśmy zapach kwiatów, a nawet usłyszeliśmy brzęczenie pszczół, a to wszystko za sprawą wyobraźni po obejrzeniu filmu, prezentacji oraz pięknych zdjęć. Dowiedzieliśmy się także, jak to się dzieje, że z kwiatu powstają tak pyszne owoce. Wiemy, że ogromna w tym zasługa pracowitych pszczół. Tak nam się spodobały kwitnące gałęzie jabłoni, śliw i grusz, że postanowiliśmy kawałek sadu przenieść do domu i każdy z nas wykonał kwitnącą gałązkę, która ozdabia nasz pokój i przypomina o zajęciach online.

Uczniowie klasy 2b z wychowawczynią
Danuta Szymanowska