Witamy wolontariuszkę z Armenii!

zdjęcie wolontariuszkiJest nam niezmiernie miło powitać Sofię z Armenii, która będzie towarzyszyć naszym uczniom w ramach wolontariatu długoterminowego realizowanego w naszej szkole przy współpracy ze Stowarzyszeniem Jeden Świat w Poznaniu finansowanym przez Unię Europejską.
Sofia świetnie mówi w języku angielskim i rosyjskim…. szybko też przyswaja polskie wyrażenia. Wolontariuszka w naszej szkole poprowadzi cykl anglojęzycznych warsztatów w zakresie edukacji globalnej oraz będzie towarzyszyć nauczycielom jako asystentka.

Koordynatorka projektów międzynarodowych
Agnieszka Szajek

* Posiadamy ZNAK JAKOŚCI potwierdzający, że jesteśmy uczestnikami w projekcie Europejskiego Korpusu Solidarności i spełniamy wszystkie standardy, tak aby zapewnić młodzieży wysokiej jakości projekty solidarnościowe w zgodzie z wartościami i celami Europejskiego Korpusu Solidarności.