Ubierz drzewo na wiosn臋

Akcja „Ubierz drzewo na wiosn臋” rozkr臋ci艂a si臋 na dobre. Dotar艂y do nas kolejne przepi臋kne prace. Dzi臋kujemy z ca艂ego serca: Ani i Mariannie Gosty艅skim i ich mamie Kindze, Marysi Michalak z kl.4, Wiktorii Michalskiej z kl.6, i pani Marcie Groszek! Uda艂o si臋 ubra膰 kolejne (czwarte) drzewo – poszukajcie go i u艣miechnijcie si臋 w tych trudnych czasach!

Magdalena Olejniczak
kierownik 艣wietlicy