Uczennica Siódemki na IX Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan

OLGA DUDZIAK uczennica kl. 8b naszej szkoły pod koniec tego roku szkolnego weźmie udział w IX Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Zaprezentuje jedną z podanych niżej piosenek. Trzymajmy za nią „kciuki”.

Olga śpiewa od około 2 lat. Uczęszcza na zajęcia do klubu Raszyn, gdzie realizuje swoją pasję. Prowadzi tam wolontariat, śpiewając dla klubu seniora, bierze udział w koncertach charytatywnych i nie tylko. Należy również do szkolnego zespołu wokalno-instrumentalnego. Słyszeliśmy ją i podziwialiśmy jej śpiew na wielu uroczystościach szkolnych, w których zawsze chętnie uczestniczy.

Na swoim koncie ma już kilka sukcesów takich jak np.
3 miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Golden Dragonfly”,
1 miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej
i 3 miejsce w szkolnym konkursie „Siódemka ma talent”.

Olga tak mówi o sobie:
Muzyka daje mi przede wszystkim szczęście i pewnego rodzaju wolność, ponieważ mogę wyrazić swoje emocje tak jak chcę i nie mam z góry narzuconej formy. Każdą piosenkę próbuję śpiewać całym sercem, wyrazić to, co autor miał na myśli, ale też dodaję coś od siebie, by stworzyć własną, bardziej charakterystyczną dla mnie jej wersję. Może nie wszystko wychodzi mi tak, jak bym tego chciała, ale nieustannie dążę do perfekcji i zawsze chętnie bym coś poprawiła, nawet jeśli nie trzeba”.

Olgo, dziękujemy Ci za zaangażowanie i dzielenie się z nami swoim pięknym głosem. Życzymy Ci, aby Twój śpiew dawał radość coraz szerszej publiczności, tak jak cieszył nasze serca.

Dorota Cejba

Więcej informacji na kanale Olgi w YouTube