Egzamin, egzamin iÔÇŽ po egzaminie ­čśŐ

Przem├│wienie, ÔÇ×Quo vadisÔÇŁ, zadanie z miejscami w wagonie czy angielskie ostrze┼╝enie przed k─ůpiel─ů w rzece ÔÇô takie i wiele innych zada┼ä postawi┼éa przed uczniami Centralna Komisja Egzaminacyjna w ramach Egzaminu ├ôsmoklasisty. A ten w tym roku odbywa┼é si─Ö w wyj─ůtkowych warunkach w zwi─ůzku z koronawirusem i re┼╝imem sanitarnym, w dodatku w mocno op├│┼║nionym terminie.

Ka┼╝dego dnia wszystko rozpoczyna┼éo si─Ö po godzinie 8:00 ÔÇô uczniowie wchodzili do szko┼éy wyznaczonymi wej┼Ťciami i udawali si─Ö do swoich sal, gdzie losowano im miejsce. Przed 9:00 cz┼éonek komisji oraz jeden z uczni├│w odbierali z gabinetu Pani Dyrektor zaplombowan─ů kopert─Ö z zadaniami egzaminacyjnymi i wracali z nimi do sal. Na twarzach uczni├│w w tym czasie wida─ç by┼éo skupienie i czasami nawet zdenerwowanie ÔÇô stres dawa┼é si─Ö we znaki. Jednak gdy wychodzili ju┼╝ po egzaminie, na ich twarzach malowa┼é si─Ö u┼Ťmiech zadowolenia, a podniesiony w g├│r─Ö kciuk ┼Ťwiadczy┼é o tym, ┼╝e raczej dobrze im posz┼éo.

Sam egzamin dzięki pracy Pań: Urszuli Moch i Ewy Jarziny oraz zaangażowaniu Członków Komisji Egzaminacyjnej i pozostałych nauczycieli przebiegał bez problemów. Dziękujemy też za pomoc i wsparcie nauczycielom z innych szkół.

W tym miejscu nale┼╝y podkre┼Ťli─ç, ┼╝e uczniowie klas ├│smych, stawili si─Ö na egzaminy punktualnie i zachowywali odpowiedzialnie, przestrzegali wszelkich norm sanitarnych zwi─ůzanych z pandemi─ů.

Uczniowie poznaj─ů wyniki swoich egzaminacyjnych zmaga─ç 31 lipca.

Ju┼╝ dzi┼Ť mo┼╝na jednak zobaczy─ç galeri─Ö fotografii z egzaminu.

Zapraszamy.

Pomniejsz / powi─Öksz czcionk─Ö