Bezpłatny komputer z Internetem

Szanowni Państwo.

Miasto Poznań nadal realizuje projekt „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Poznaniu” w ramach którego użycza mieszkańcom Poznania zestaw komputerowy (tzn. komputer stacjonarny) i zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu.

O udział w projekcie mogą starać się osoby zameldowane na terenie Poznania oraz spełniające kryterium dochodowe upoważniające do korzystania z pomocy społecznej lub świadczeń rodzinnych albo posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności.

Aby wziąć udział w projekcie należy złożyć formularz zgłoszeniowy (pobierz) wraz z załącznikami (zobacz) osobiście w UMP, ul. Matejki 50 pok. 209 (po uprzednio umówionej wizycie pod nr 61 878 51 82) lub listownie wysyłając na adres:

Urząd Miasta Poznania, Biuro Projektu
ul. Matejki 50 pok. 209

W załączeniu formularz zgłoszeniowy oraz lista wymaganych załączników.

Ten projekt może być znacznym ułatwieniem dla uczniów w obecnej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem.

Szczegóły dotyczące udziału w projekcie wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie

www.poznan.pl/wykluczeniecyfrowe w zakładce rekrutacja.

formularz zgłoszeniowy (pobierz),    wymagane załączniki

Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta