PI-stacja – webinary powtórkowe dla ósmoklasistów

Z myślą o uczniach, którzy w najbliższych tygodniach będą realizować program nauczania poza szkołą, zespół Pi-stacji zaplanował webinary powtórkowe dla ósmoklasistów i maturzystów, które tak jak wszystkie zasoby projektu będą udostępnione za darmo – poniżej szczegółowy harmonogram:

Ósmoklasiści:

19 marca  – potęgi, pierwiastki (w tym zadania na dowodzenie)
26 marca –  procenty, proporcja prosta, statystyka (w tym zadania na dowodzenie)
2 kwietnia –  algebra, równania i zadania tekstowe
7 kwietnia –  planimetria (w tym zadania na dowodzenie)
16 kwietnia – stereometria, układ współrzędnych

Wszystkie spotkania będą zaczynać się o godz. 19.00.

Aby wziąć w nich udział, nie trzeba się rejestrować. Wystarczy punktualnie zjawić się na kanale YouTube.com/c/PistacjaMatematyka klikając na link wskazany przy wybranym terminie.

Więcej „pewniaków egzaminacyjnych” można znaleźć w materiale „Powtórka last minute przed egzaminem” na stronie Pi-stacji.

Zachęcamy też do obejrzenia nagrań zeszłorocznych webinarów przygotowujących do egzaminów:

· Zapis webinaru: Powtórka przed egzaminami z matematyki 2019

· Zapis webinaru: Rozwiązujemy zadania z egzaminu ósmoklasisty 2019

· Zapis webinaru: Rozwiązujemy zadania z egzaminu gimnazjalnego 2019

· Rozwiązania zadań z egzaminu gimnazjalnego 2018

Aktualności i informacje o darmowych zasobach do nauki matematyki znajdą Państwo także na fanpage’u projektu – Facebook.com/PistacjaMatematyka

Zespół matematyki i informatyki.