Bal karnawałowy dla uczniów klas 1 i 2

Jak karnawał, to karnawał
czyli uczniowie z klasy 1b, 2b i 2c
na Balu Przebierańców

Czy szary, zimowy czwartek może być inny? Ależ tak! Może być nawet bardzo kolorowy i wesoły! 13 lutego uczniowie z klasy I b, II b i II c skorzystali z zaproszenia na niezwykły karnawałowy Bal Przebierańców.
Impreza rozpoczęła się dość groźnie, bo Ponury Krasnal ukradł wszystkie kolory. Jednak radość, entuzjazm i energia dzieci pozwoliły nie tylko odzyskać kolejne barwy, ale także przemienić szaro-bure serce krasnala i ożywić świat kolorami. Uczniowie bawili się wyśmienicie. Z zapałem wykonywali taneczne zadania i sprostali niejednemu wyzwaniu! A jak świetnie tańczyli! Ta roztańczona gromada zawstydzić może niejednego dorosłego, który za mistrza tańca się uważa 🙂 !
Rytm i muzyka wszystkich niosły, jak na skrzydłach, a dzieci poddawały się nastrojowi i spontanicznie pozwalały melodiom działać. Na koniec każdy uczestnik Karnawałowego Balu Przebierańców otrzymał kolorowy balon i z uśmiechem na twarzy wrócił do codzienności! A jak było? Jeśli chcecie się przekonać, obejrzyjcie koniecznie zdjęcia!

Beata Żyto
wychowawczyni klasy II b