Spotkanie z Dyrektorem Caritasu

Na zaproszenie Dyrektora Caritasu księdza Macieja Janeckiego stawiliśmy się całą ekipą z Wigilii dla bezdomnych oraz wzmocniliśmy nasz team o Panią wicedyrektor Magdaleną Łagodzińską, która odebrała podziękowanie wyrażone w pamiątkowej formie.

Nie czujemy się zasłużeni, raczej cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w największej akcji wigilijnej w Polsce.
Zawsze cieszy ludzka wdzięczność, więc i my dziękujemy za cały rok współpracy ze wszystkimi Wolontariuszami w naszej szkole, dziękujemy naszym Drogim Rodzicom, za wsparcie i często udział w akcjach, Nauczycielom, którzy nie tylko nam kibicują, ale wspierają i wreszcie naszej Dyrekcji, która zawsze trzyma za nas kciuki oraz z radością bierze udział w takich, jak ten dniach.

Jolanta Podgórna