Akcja Mikołajki 2020 w klasie 8a

Cudownych Rodziców ma SP 7!

O tym wiemy od dawna, a dziś mamy kolejny na to dowód. Rodzice klasy 8 a z okazji Mikołajek, w tajemnicy przed młodzieżą (co nie jest wcale takie łatwe) przygotowali pomysłowe niespodzianki i umówili się do odbioru na terenie naszej szkoły.
Tak, tak, Moi Drodzy, te zdjęcia zrobione zostały na boisku szkolnym, a nie w parku narodowym. I pod tymi choinkami nastąpiło przekazanie prezentów, niebanalnych, bo każdy otrzymał kubek ze swoim imieniem i logo SP 7. Jak widać pełna konspiracja, wszyscy zamaskowani, a jeden rodzic zamówił na tą okoliczność śnieg.
Jeśli dodać do tego, że uczniowie mieli chęć na spotkanie Mikołajkowe online w niedzielę o 10 rano to znaczy, że niespodzianka Rodzicom się udała na medal! 🙂
Szczególne podziękowanie dla Pani Irenki Draszkiewicz za udzielenie głosu św. Mikołajowi!

Jolanta Podgórna