Nauczanie zdalne w Siódemce – komunikat

Szanowni Państwo,

w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

od 30 marca ulega zmianie dotychczasowy system organizacji realizacji zadań oświatowych szkoły.

  1. Klasy od 1 do 6 będą realizować podstawę wg harmonogramu zajęć z wykorzystaniem kart pracy publikowanych na stronie szkoły w zakładce “Siódemka on-line” pod adresem – https://sp7poz.nazwa.pl/nowa/online/. Zadania nie będą już przesyłane przez mobi-dziennik, w związku z problemami z  jego wydajnością i przeciążeniem sieci. Harmonogram może zostać zmieniony (zobacz harmonogram).
  2. Klasy 7 i 8 będą realizować zajęcia z wykorzystaniem narzędzia Google Classroom. Uczniowie otrzymali konta dostępowe w domenie mojasiodemka.pl 

Prosimy Państwa o wsparcie dzieci w uzyskaniu dostępu do publikowanych na stronie szkoły kart nauczania, które są materiałem obowiązkowym.