Dzień Kobiet u Seniorów

Wiosna zawitała do naszych drogich Seniorów już 4 marca. Pamiętaliśmy, jak kiedyś ważny był Dzień Kobiet. Nie mogło więc zabraknąć tulipanka, słodyczy i życzliwości.
Tym razem nad ciastem czuwała Mama naszego Kucharza, uświetniając w ten sposób własne urodziny. A miała sporo Gości. Gratulujemy rozmachu!
Nasi uczniowie śpiewali piosenki z tamtych lat, w tym miejscu podziękowania płyną do Pana Andrzeja Kabali, nauczyciela muzyki w naszej szkole. Wyszło perfekcyjnie!
Dzieci nie byłyby sobą, gdyby nie dodały czegoś od siebie i zaaranżowały w swoim stylu piosenkę „Zagubiona owieczka”, która rozbawiła naszą kochaną publiczność.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękuję, a Seniorów zapraszam na kolejne spotkanie 1 kwietnia!
Nasze hasło: W naszym zespole nikt się nie starzeje, a każdy się śmieje. Warto przyjść. 🙂

Jolanta Podgórna