Życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Szanowne Siódemkowe Babcie,
Szanowni Siódemkowi Dziadkowie,

z okazji Dnia Babci i Dziadka, z całego serca składamy Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, aktywności i samych słonecznych dni.
Jesteście dla nas wszystkich wzorem i ogromną pomocą w codziennych zmaganiach z zawrotnym tempem życia. Obserwujemy Waszą troskę o najmłodszych uczniów Siódemki, również o te starsze i całkiem dojrzałe wnuczęta.
A przecież tylko domyślamy się (jednocześnie dziękując Dziadkom i Babciom w naszych rodzinach), że poza przyprowadzaniem, odprowadzaniem ich do Siódemki, pomagacie Rodzicom w wielu obowiązkach domowych, nierzadko przejmujecie odrabianie zadań domowych, przepytywanie, sprawdzanie stopnia opanowania tabliczki mnożenia, zasad ortograficznych i wiedzy na temat przyrody.

Być może, gdyby nie Wasza pomoc, nasi uczniowie spędzaliby na świeżym powietrzu zbyt mało chwil podczas radosnej zabawy.

Miło nam, że gościcie w Siódemce.
Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego!

W imieniu społeczności Siódemki
Anetta Dropińska – Pawlicka
Dyrektor Szkoły