Rozstrzygnięcie konkursu „Zimowy Pejzaż 2019”

W środę 18 grudnia miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu informatyczno-graficznego na Zimowy Pejzaż. Uczniowie klas czwartych i piątych mieli za zadanie stworzyć dowolny obrazek kojarzący się im z zimą. W większości przypadków były to obrazki związane z zimowymi świętami. Podczas tajnego głosowania wybrani nauczyciele mogli przyznać każdemu z obrazków od jednego do pięciu punktów. W ten sposób wytypowaliśmy pięciu zwycięzców, którym dziś Pani Dyrektor Anetta Dropińska-Pawlicka wręczyła dyplomy i przenośne pamięci USB.

Najlepiej oceniane obrazki stworzyli:

1 miejsce: Wojciech Wentzel – klasa 4b,
2 miejsce: Franciszek Krzyżyński – klasa 5g,
3 miejsce: Mateusz Jankowski – klasa 5b,
4 miejsce: Oliwia Dranikowska – klasa 5d,
5 miejsce: Amelia Borowicz – klasa 5c

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczniom, którzy zgłosili swoje prace do konkursu i zachęcam do udziału w kolejnej edycji konkursu oraz w innych konkursach organizowanych w Siódemce.

Poniżej galeria zwycięskich prac.

Andrzej Gągało