Klasa 1b z wizytą u przedszkolaków

W czwartek, 12 grudnia klasa 1b udała się do Przedszkola nr 13 na zaproszenie pani dyrektor. Udaliśmy się z wizytą do szóstej grupy, która przygotowała dla nas przedstawienie jasełkowe. Z niecierpliwością czekaliśmy na ten dzień, a zwłaszcza ci z nas, którzy byli absolwentami tego przedszkola. Wcześniej jednak przygotowaliśmy dla swoich młodszych koleżanek i kolegów cukierkowe reniferki. W przedszkolu wszyscy nas serdecznie przywitali i od razu poczuliśmy się jak u siebie. Przypomniały nam się chwile i czas, który w tym przedszkolu spędziliśmy. Nasza pani wychowawczyni z przedszkola poprosiła nas do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Mogliśmy zobaczyć, jak zmieniła się nasza dawna sala. Obejrzeliśmy piękne przedstawienie jasełkowe i wspólnie śpiewaliśmy kolędy. To był bardzo mile spędzony czas.

Uczniowie klasy 1b
Wychowawczyni- Danuta Szymanowska