Koncert dla Alexa

Radość, wzruszenie, zachwyt i jeszcze wiele innych uczuć towarzyszyły uczestnikom koncertu charytatywnego, który odbył się we wtorek 26 listopada w Dylemat Cafe w Poznaniu. Prawie 80 osób spotkało się dla pięciomiesięcznego Alexa Jutrzenki – chłopca, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i by wyzdrowieć (by żyć) potrzebuje aż 9 milionów złotych….

Nauczyciele z naszej szkoły postanowili zorganizować koncert, by wesprzeć zbiórkę. Gwiazdą wieczoru była Paulina Szymańska – nauczycielka muzyki w naszej szkole, a na scenie towarzyszyli jej Bartosz Szymański (gitara) i Bartosz Piłat (skrzypce). W repertuarze były przeboje z różnych epok i stylów muzycznych. Wszyscy uczestnicy koncertu zgodnie stwierdzili, że był on niesamowitym przeżyciem. W przerwie występu odbyła się licytacja przedmiotów przyniesionych wcześniej przez naszych nauczycieli. Prowadzącej licytację – p. W. Pilarczyk -Urbaniak udało się zachęcić zebranych do wydania łącznie 2 800 złotych. Przedmioty prezentowała p. Agnieszka Sobańska, nadzorowała licytacje p. Iwona Janas.

W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim osobom, które pomogły zorganizować to niezwykłe wydarzenie. Brawa należą się p. Katarzynie Brzezińskiej i A. Sobańskiej.

Wiele osób przyniosło fanty na licytację i przeznaczyło je na pomoc dla Alexa – dziękujemy.

Dziękujemy serdecznie Paulinie i jej zespołowi – za to, że zechcieliście poświęcić swój czas i podzieliliście się z nami Waszym talentem. Byliście cudowni!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w koncercie – rodzicom, nauczycielom, naszym absolwentom i przyjaciołom naszej szkoły – bez Was to by się nie udało.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli już małemu Alexowi i jego rodzinie w zbiórce i prośimy w ich imieniu o więcej.

Historię Alexa można poznać na stronie: siepomaga.pl/alex