Dyskoteka andrzejkowa dla klas 6-8

W czwartek 22. 11 w w holu głównym szkoły odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla wszystkich chętnych uczniów z klas VI-VIII. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17:00 i trwała do godziny 19:00. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Uczniowski .

Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali: p. Iwona Janas, p. Katarzyna Ryfa, p. Wioletta Pilarczyk- Urbaniak, p. Monika Kasprowicz, p. Jolanta Podgórna oraz p. Andrzej Gągało, za co Samorząd Uczniowski w tym miejscu pragnie podziękować!

Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny, każdy z uczestników mógł przynieść swoje ulubione utwory. Rolę didżeja pełniła Pola z  8d. Nasi uczniowie potrzebowali chwili, by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko jednak do tańczących dołączali kolejni uczniowie. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali z uśmiechem na twarzy 🙂

Samorząd Uczniowski.

opiekun: Kasprowicz Monika