Zaproszenie na bezpłatne wykłady w ramach Akademii Zdrowia dla Rodziców

Szanowni Państwo,

Poznańskie Centrum Świadczeń – Centrum Inicjatyw Rodzinnych (link) zaprasza wszystkich rodziców dzieci żłobkowych, przedszkolnych i szkolnych oraz nauczycieli na bezpłatne wykłady z ekspertami w ramach Akademii Zdrowia dla Rodziców.

Akademia Zdrowia dla Rodziców jest projektem skierowanym w szczególności do rodziców, którzy chcieliby pogłębić wiedzę z zakresu zdrowia swoich dzieci na każdym etapie ich rozwoju. Cykl spotkań o tematyce zdrowotnej będzie realizowany przez ekspertów w Centrum Inicjatyw Rodzinnych. Tematyka spotkań dopasowana jest ściśle do pytań i wątpliwości rodziców. Po każdym wykładzie odbędzie się dyskusja, podczas której rodzice będą mogli zadawać pytania ekspertom.

NAJBLIŻSZY WYKŁAD:

2 grudnia 2019 w godzinach 16:30 – 18:00 WYKŁAD O SMOGU CZY SZKODZI NASZYM DZIECIOM?

wydarzenia FB – link

Zapisy na wykłady pod adresem mailowym: cir@pcs-poznan.pl (w mailu prosimy o podanie: imienia oraz nazwiska uczestnika, adresu mail, numeru telefonu).