Międzynarodowy Piknik Europejski

23 października grupa uczniów wraz z nauczycielkami języka angielskiego wraz z wolontariuszką z Armenii mieli przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowym Pikniku Europejskim w Lesznie. To międzynarodowe wydarzenie zorganizowane zostało przez Fundację Centrum Aktywności Twórczej. Podczas spotkania mieliśmy okazję wysłuchać historii młodych osób wyjeżdżających za granicę, zapoznać się z możliwościami wyjazdów oraz zasmakować europejskich potraw. Odbywały się również warsztaty prowadzone przez wolontariuszy z zagranicy, a nasi uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe.

Wszystkim uczniom uczestniczącym w tym ciekawym wydarzeniu dziękujemy za aktywne spędzenie czasu w międzynarodowym towarzystwie!

Agnieszka Szajek