Uczniowie Siódemki dla Seniorów

1 maja mieliśmy zaszczyt poprowadzić SPOTKANIE SENIORÓW Z OSIEDLA KOPERNIKA na terenie parafii Świętej Rodziny.

Oj działo się! Jeśli połączy się dziecięctwo z dojrzałością, to dzieją się naprawdę wielkie rzeczy. Nasi uczniowie przedstawili życiorys św. Józefa tak sugestywnie, że wzbudzali, a to śmiech, a to prawdziwy smutek. Najwięcej radości wzbudził szalony „osiołek w kratkę”, zagrany brawurowo przez Szymka I. z klasy I b. Każdy dziecięcy aktor dał z siebie wszystko!

Seniorom, do serca przez żołądek, trafił mistrz kuchni, znany doskonale uczniom Siódemki, pan Mikołaj Hermański. Pod nóżkę, a nawet dwie, przygrywała p. Małgorzata Górna.

Cudowne Anioły – Mama Tymka I. i Mama Szymka H., dwoiły się w kawiarence, aby ugościć Seniorów.
Najpiękniejsza była radość Seniorów, którą mamy nadzieję wzbudzać co miesiąc, w każdą pierwszą środę miesiąca. Także w wakacje. 😉

I tu serdeczne ZAPROSZENIE DLA WSZYSTKICH SZANOWNYCH BABĆ i DZIADKÓW NASZYCH UCZNIÓW, aby zaszczycili nas obecnością na najbliższym spotkaniu, 5 CZERWCA. Kościół Świętej Rodziny, w podziemiach, w kawiarence parafialnej.

Jolanta Podgórna