Zbiórka żywności dla ubogich – podsumowanie akcji

W miniony weekend nasza kochana młodzież popisała się ofiarnością i wysoką frekwencją w ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI DLA UBOGICH.
I tak, w SOBOTNIE popołudnie rozładowaliśmy żywność z samochodu, zbieraną przez innych uczniów w Lidlu. Ciężkie kartony dźwigali nasi strongmani Michał, Mikołaj, Tymek z Polski i Tymek z Ukrainy oraz strongwoman Patrycja. Dali radę, bo na drugi dzień stawili się na kolejne dyżury, aby tym razem odbierać żywność szczodrze ofiarowaną przez mieszkańców osiedla Kopernika.

NIEDZIELA. Dzień świąteczny. A na domiar PRZESUNIĘCIE CZASU! Po godzinie 6.00 (odczuwalna 5.00) stawili się na miejsce zbiórki Patrycja z Tomkiem! Opiekun pojawił się później!
I tak co godzinę, dwie lub trzy zmieniali się nasi uczniowie, pracując na najwyższych obrotach: Patrycja, Michalina, Marysia, Zuzia, Maria, Tomek, Tomasz, Tymek, Tymoteusz, Karol, Mateusz, Mikołaj, Miki i… Rodo ;).

Powiem tak, oczekiwania były takie, żeby na każdej godzinie było po dwóch uczniów, a ilu ich było naprawdę, widać na zdjęciach.
Cudowną mamy młodzież! I ten refren będę powtarzać do końca roku. Ósmoklasiści jesteście wielcy!

Jolanta Podgórna