Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ”Powstanie wielkopolskie oczami dziecka”

Siódemka górą! – Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ”Powstanie wielkopolskie oczami dziecka” zorganizowanego przez Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy.

31.01.2019 r. Komisja konkursowa Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy rozstrzygnęła konkurs plastyczny pod tytułem ”Powstanie wielkopolskie oczami dziecka„.

Wzięły w nim udział prace naszych uczniów, którzy nie ukończyli 10. roku życia. Na 5 wyróżnionych prac, 4 należały do wychowanków naszej Szkoły! Dzięki wspaniałomyślności Komisji, Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy nie tylko nagrodziło zwycięzców, ale przesłało również upominki dla wszystkich pozostałych uczestników konkursu.

Zwycięzcami zostali:

Andrzejewska Maja (kl. IId)
Krause Emilia (kl. IIIb)
Zeidler Magdalena (kl. IVg)
Wiercioch Maria (kl. IIIb)
Pozostali uczestnicy konkursu:
Borowicz Amelia (kl. IVc)
Hadyńska Sylwia (kl. IVa)
Kajan Jadwiga (kl. IVg)
Koczorowska Karolina (kl. II b)
Majewska Maja (kl. IIIb)
Mielcarzewicz Zofia (kl. IId)
Pietrzak Roksana (kl. IIb)
Samara Yasmin (kl. IIIb)

Zwycięskie prace można podziwiać na stronie Muzeum.

Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy składamy wyrazy wdzięczności za wspaniałe nagrody.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Anna Głowala i Alicja Śmierzchała