Piłkarki ręczne klasy 4d

Zawodniczki, które od września 2018 roku rozpoczęły swoją przygodę ze „szczypiorniakiem” rozegrały już sporo turniejów, niejednokrotnie odnosząc sukcesy, rywalizując najczęściej z zespołami, które piłkę ręczną trenują znacznie dłużej…

Dziewczyny przy wsparciu 8 starszych koleżanek klas 6 i 7 wzięły udział w 1 i 2 etapie Mistrzostw Miasta Poznania, gdzie dzięki bardzo walecznej grze udało się awansować do wielkiego Finału :).

Od grudnia dziewczynki biorą udział w rozgrywkach MKS Handball Liga, gdzie przede wszystkim rywalizują z zawodniczkami z klas 5 i 6, nabywając doświadczenia w grze, ze swoimi rówieśniczkami z klas 4 odnoszą pewne zwycięstwa.

W grudniu brałyśmy udział w Mikołajkowym Turnieju w Szkole Podstawowej nr 46, po emocjonujących spotkaniach znalazłyśmy się w finale turnieju, gdzie odniosłyśmy jedyną porażkę z zespołem chłopców SP 10 ostatecznie zajmując wysokie 2 miejsce.

Od marca rozpoczęłyśmy zmagania w Pyrkowej Lidze Szkolnej, po 1 turnieju nasz zespół po fantastycznej grze może pochwalić się kompletem zwycięstw 🙂 🙂 :).

Trenerka
Joanna Draszkiewicz