Akademia Filmowa

11 grudnia 2019r. uczniowie klas si贸dmych oraz 8c uczestniczyli w programie edukacji Akademii Filmowej organizowanej przez Multikino.
Zaj臋cia akademii to znacznie wi臋cej ni偶 zwyk艂y seans filmowy. Projekcja wzbogacona jest o prelekcj臋 filmoznawcy i prezentacj臋 filmu edukacyjnego.

Czytaj wi臋cej…