Zbiórka dla Alexa podczas Kiermaszu Świątecznego

6 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Poznaniu odbył się fantastyczny Kiermasz Świąteczny. Dzięki uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, wychowawcom świetlicy i pracownikom szkoły było to wydarzenie, które pozostanie w naszej pamięci na długo. Mogliśmy poczuć magię zbliżających się świąt i rodzinną atmosferę. Pięknie przygotowane stoiska zachęcały do zakupu upominków, wypieków i innych smakołyków. Nie zapomniano też o tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Uczniowie klasy 7c kwestowali z puszkami dla małego poznaniaka – Alexa, który urodził się z rdzeniowym zanikiem mięśni SMA. Uczniowie, rodzice i goście kiermaszu wrzucali do puszek pieniążki w szczytnym celu. Wychowawcy świetlicy i nauczyciele stworzyli stoisko na które przekazali różnego rodzaju rzeczy, ze sprzedaży których pieniądze trafiły na leczenie chłopca. Rodzice i uczniowie klas 3b, 5d, 7c przekazali wszystkie pieniądze ze sprzedaży na swoich stoiskach dla Maluszka. Dzisiaj przekazaliśmy na konto siepomaga.pl/alex kwotę w wysokości 2810 zł.

Wszystkim z całego serca dziękuję i prosimy o dalsze wsparcie zbiórki.

Jolanta Paluszak-Duda