Kiermasz Świąteczny w Siódemce

W dniu 6 grudnia 2019r. w Siódemce odbył się coroczny Kiermasz Świąteczny. Udział w nim wzięli Uczniowie z 27 klas, Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Siódemki.
Uczniowie ze szkolnego wolontariatu pomogli przy ustawianiu stoisk. Kiermasz rozpoczęła Pani Dorota Cejba wraz z uczniami, śpiewając kolędy.
Na stoiskach można było kupić różnego rodzaju słodkości, kartki świąteczne oraz rękodzieło przygotowane specjalnie na Kiermasz. Odbyły się również warsztaty plastyczne. Świetlica i klasa 7c dodatkowo prowadziły zbiórkę dla Alexa Jutrzenki.
Przez dwie godziny Kiermaszu panowała wspaniała świąteczna atmosfera, pełna gwaru i radości.

Bardzo dziękuję wszystkim Uczestnikom za zaangażowanie i stworzenie po raz kolejny tak cudownego Kiermaszu. W szczególności dziękuję Pani Magdalenie Olejniczak za pomoc i wsparcie. Dziękuję Nauczycielom za poświęcenie czasu i dyżury w trakcie trwania Kiermaszu. Ogromne podziękowania należą się również Paniom z obsługi za posprzątanie Szkoły po Kiermaszu.

Do zobaczenia za rok !

Zobacz więcej zdjęć…

Przewodnicząca Rady Rodziców
Małgorzata Skoniecka-Pawłowska