W ramach Tygodnia Przedsi臋biorczo艣ci klasa 5e wraz z wychowawc膮 i pani膮 Katarzyn膮 Wawrzyniak uda艂y si臋 do Centrum Szkolenia Wojsk L膮dowych, w kt贸rym pracuje tata naszej kole偶anki z klasy.
Na pocz膮tku poszli艣my na strzelnic臋, w kt贸rej znajdowa艂 si臋 symulator strzelania z pistoletu. Mogli艣my potrzyma膰 prawdziwy pistolet, rozmawiali艣my na temat r贸偶nego typu broni a tak偶e uczyli艣my si臋 celnie strzela膰 do tarczy. Nast臋pnie udali艣my si臋 do innego pomieszczenia, w kt贸rym by艂y symulatory r贸偶nych pojazd贸w wojskowych.