Og贸lnopolski Test Ortograficzny ju偶 za nami

29 pa藕dziernika uczniowie z naszej szko艂y wzi臋li udzia艂 w Og贸lnopolskim Te艣cie Ortograficznym organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.
G艂贸wnym celem konkursu by艂o pog艂臋bienie znajomo艣ci obowi膮zuj膮cych regu艂 ortograficznych i ich praktyczne zastosowanie. Zadania wcale nie by艂y takie 艂atwe. Uczniowie przez 45 minut mieli udzieli膰 odpowiedzi na 26 pyta艅.
Wszystkim Uczestnikom bardzo dzi臋kujemy za udzia艂 w konkursie i wszyscy z niecierpliwo艣ci膮 oczekujemy na wyniki.

Emilia Kusak-Jankowska