Kiermasz Świąteczny 2018

W piątek, 7 grudnia w Siódemce odbył się Kiermasz Świąteczny. Jak co roku wszystko było doskonale zorganizowane i dopięte na ostatni guzik.
Spotkanie rozpoczęło się od kolędowania w holu naszej szkoły, gdzie grupa uczniów z akompaniamentem Pani Zofii Piechnik zaśpiewała kilka kolęd.

Nie zabrakło też gości – rodziców, byłych uczniów i sympatyków Siódemki, którzy przeglądali oferowane przez uczniów produkty i nie skąpili pieniędzy na zakupy.

Na korytarzach Siódemki dawno nie było tak tłoczno, a jednocześnie świątecznie i wesoło. Atmosferę świąt można było usłyszeć dzięki gościnnym występom dudziarzy przygrywających świąteczne takty. A gdzieś pomiędzy tymi wszystkimi osobami pojawiał się Święty Mikołaj.

Organizatorem kiermaszu była Rada Rodziców i przewodnicząca Rady Pani Małgorzata Skoniecka-Pawłowska, z którą współpracowały Panie Hanna Osipowicz i Magdalena Olejniczak, a nad porządkiem i bezpieczeństwem czuwali nauczyciele pełniący dyżury w swoich rejonach.

Wszystko nie udałoby się jednak bez współpracy wszystkich rodziców i uczniów. Serdecznie Wam za to dziękujemy.

Kiermasz jak zwykle był wielkim sukcesem, o czym mogą zaświadczyć zdjęcia (link).

Do zobaczenie już za rok!!!

Autor tekstu i większości zdjęć: Andrzej Gągało