Akcja Anielska

Jak co roku… nigdy nie jest tak, jak co roku. Piękna akcja tuż przed Świętami, dlatego anielsko trudna.

Sobota 15 grudnia. Trzeba się oderwać od zakupów, pieczenia pierników i pójść za głosem serca do chorych i starszych ludzi na osiedlu Kopernika. I Anioły idą.

W szeregu stanęli Anielscy Rodzice 12 par skrzydeł! A pod ich wodzą Anielskie Dzieciaki i Młodzież. Oddział liczył prawie 50 wojowników. Trzy osoby zagorączkowały z emocji i złośliwych bakterii, ale są na Liście, jako Ci, którzy zasłużyli się gotowością bojową.

Jak tu Was nie kochać, nie podziwiać – Rodzice Drodzy i Wy wojownicy! Ileż słów podziękowań spłynęło po Waszych odwiedzinach, ile łez popłynęło, ciepła, wie tylko Ten, kto Anioły posyła.

Oto Anielska Lista:

• z klas 1: Szymon z 1b i Tymon z 1d;
  • z klas 3: Stanisław z 3d;
  • z klas 4: Adam z 4b, Liwia z 4c i Jerzy z 4g;
  • z klas 5: Adam z 5a, Antek z 5a, Igor z 5a, Martyna z 5a, Marysia z 5a, Nadia z 5a, Szymon z 5a, Tymek 5a, Magda z 5b, Zosia z 5b, Aleksander z 5d, Ania z 5d, Jacek z 5d, Maks z 5d, Nikodem z 5d, drugi Nikodem z 5d, Oliwia z 5d, Szymon z 5d, Emilka z 5e, Maria z 5e, Barbara z 5f, Jan z 5f, Szymon z 5f, Piotr z 5f;
  • z klas 6: Agata z 6a, Martyna z 6a, Szymon z 6a, Igor z 6b, Kacper z 6b, Mateusz z 6c, Celina z 6d;
  • z klas 7: Julia z 7a, Marysia z 7a;
  • z klas 8: Michał z 8a, Basia z 8b, Dawid z 8b, Michał z 8b, Mikołaj z 8b, Natalia z 8b, Patrycja z 8b, Tymek z 8b, Tymofii z 8b, Marta z 8c, Mikołaj z 8c.

Jolanta Podgórna