Mistrzynie w Szkołach 2018

Uczennice klas szóstych (29 dziewcząt) uczestniczyły w piątek 12 października w wyjątkowej lekcji WF-u – Mistrzynie w Szkołach 2018 w Poznaniu.
Akcja odbywała się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

WSPÓLNIE ZROBIŁYŚMY KROK W PRZÓD DO REALIZACJI KOLEJNYCH CELÓW I MARZEŃ!

W wydarzeniu wzięło udział około 500 dziewcząt z poznańskich szkół, każda z uczestniczek otrzymała okolicznościową koszulkę i pakiet startowy.
Podczas oficjalnego otwarcia dziewczęta miały możliwość przybicia „piątki” Mistrzyniom sportu: Otylii Jędrzejczak, Justynie Święty – Ersetic, Iwonie Guzowskiej, Julii Michalskiej, Alicji Tchórz i Oktawii Nowackiej.
Następnie odbyła się 90 minutowa lekcja wychowania fizycznego z Mistrzyniami.
Kolejnym krokiem była konferencja prasowa – rozmowa motywacyjna, podczas której Mistrzynie udzielały wyczerpujących odpowiedzi na zadawane przez młodzież pytania.

Na zakończenie wszystkie uczestniczki zbierały autografy oraz wykonywały sobie selfie z reprezentantkami naszego kraju w różnych dyscyplinach sportowych.

Pragnę podziękować wszystkim dziewczętom, które wzięły udział w tym wydarzeniu. Jestem niezwykle usatysfakcjonowana, że współpraca z pełnymi odpowiedzialności, radości, zadowolenia i uśmiechu uczennicami klas szóstych opiera się na wzajemnym zaufaniu, dającym wiele satysfakcji zawodowej.
Zaglądaj na Facebooka. Tam zostały umieszczane stosowne informacje http://facebook.com/fundacjaotylii.

Nauczycielka wychowania fizycznego
Grażyna Szmyt