Dzień Papieski 2018

Jak tradycja nakazuje 12 października obchodziliśmy DZIEŃ PAPIESKI. Uczniowie ozdobili się naklejkami z wizerunkiem św. Jana Pawła II, które w obfitości otrzymaliśmy z Caritasu. Kolejną tradycją były papieskie kremówki, których sprzedaż rośnie z roku na rok i stawia szczególne wyzwanie rozprowadzającym je uczniom. Tym razem dokonali tego wyczyny uczniowie klasy VIII a, którzy sprzedali 1.000 kremówek. Obiecali, że za rok przyjdą, jako absolwenci do naszej szkoły, by powtórzyć ten wyczyn 🙂 .

Muszę w tym miejscu zaznaczyć, że wielu uczniów z pozostałych klas VIII zgłosiło chęć pomocy, ale nie mogło być nas więcej niż kremówek 😉 . Cieszy bardzo taka postawa naszej młodzieży, bo młodzi byli zawsze w centrum nauczania naszego Papieża Jana Pawła II.

Jolanta Podgórna